Aktualności

Stowarzyszenie EDUQ jako jeden z operatorów funduszu pn. Akumulator Społeczny informuje o zakończeniu naboru i oceny wniosków

Stowarzyszenie EDUQ jako jeden z  operatorów funduszu pn. Akumulator Społeczny informuje o zakończeniu naboru i oceny wniosków, które zostały złożone w pierwszej edycji konkursu.

W związku z powyższym Zarząd Stowarzyszenia EDUQ ma zaszczyt zaprosić przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych dnia 21 października o godz. 17:00, na uroczyste podpisanie umów z grantobiorcami, których wnioski uzyskały dofinansowanie. Uroczystość ta odbędzie się w Sali konferencyjnej Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Lęborku przy ul. Krzywoustego 1. 

Serdecznie zapraszamy ! 

Inkubator w Lęborku - 17.10.2014
 
Spotkanie informacyjno-organizacyjne w ramach projektu "e-Lębork-przecwidziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie Gminy MIasta Lębork"

Spotkanie informacyjno-organizacyjne w ramach projektu "e-Lębork-przecwidziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie Gminy MIasta Lębork"

Dnia 16 października w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Lęborku odbyło się spotkanie informacyjno-organizacyjne w ramach projektu "e-Lębork-przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie Gminy Miasta Lębork". Podczas spotkanie uczestnicy wypełnili testy wstępne, oceniające poziom wiedzy na temat obsługi komputera.

Inkubator w Lęborku - 16.10.2014
 
Briefing prasowy. Komitet wyborczy Lęborski Budżet Obywatelski

Briefing prasowy. Komitet wyborczy Lęborski Budżet Obywatelski

Dnia 15.10.2014 w Inkubatorze w Lęborku odbył się briefing prasowy na potrzeby Komitetu Wyborczego Lęborski Budżet Obywatelski.

Główne cele Stowarzyszenia Lęborski Budżet Obywatelski: praca dla Lęborczan,zdrowie, bezpieczeństwo, aktywni obywatele, przyjazny samorząd.

 

Inkubator w Lęborku - 15.10.2014
 
Oficjalne otwarcie Inkubatora w Lęborku

Oficjalne otwarcie Inkubatora w Lęborku

We wtorek 16 września o godz. 12.00 odbyło się uroczyste otwarcie Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STOLEM w Lęborku.

Inkubator w Lęborku - 17.09.2014
 
 
 
 
1... 9 10 11
 
 
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij