Aktualności

Bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej

Bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej

LPI FE w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich do Mobilnego Punktu Informacyjnego (MPI).

Bezpłatne  konsultacje odbędą się  10 kwietnia 2015 roku , w godzinach 10.00-12.00 w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Lęborku, ul. Bolesława  Krzywoustego 1.

W ramach MPI  pracownicy LPI FE  udzielą  bezpłatnych konsultacji w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020. W trakcie dyżuru będzie można się dowiedzieć czy planowane przedsięwzięcie kwalifikuje się do wsparcia w ramach założeń z Funduszy Europejskich w latach 2014-2020, jakie są zasady ubiegania się o dotację oraz gdzie należy szukać informacji na temat wsparcia ze środków unijnych w nowej perspektywie finansowej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 
 
 
 
 
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij