Aktualności

DOTACJE NA START

DOTACJE NA START

Prywatne Centrum Edukacyjne „Marmołowski” zaprasza mieszkańców powiatu bytowskiego, lęborskiego i kościerskiego do udziału w projekcie „DOTACJE NA START”.

CELEM PROJEKTU jest wsparcie osób młodych w wieku 18-29 lat, pozostających bez zatrudnienia (biernych zawodowo oraz bezrobotnych niezarejestrowanych w ewidencji urzędów pracy).

W RAMACH PROJEKTU MOŻNA SKORZYSTAĆ ZE WSPARCIA SZKOLENIOWO – DORADCZEGO I FINANSOWEGO DO 45 TYS. ZŁ. umożliwiającego otwarcie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Wsparcie oferowane w ramach projektu będzie dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z uczestników.

REKRUTACJA DO PROJEKTU odbędzie się w terminie 16.03.2020 r.- 27.03.2020 r.

DOKUMENTY REKRUTACYJNE będą dostępne od 28 lutego 2020 w biurze projektu, punktach obsługi Uczestników oraz na w/w stronie internetowej.

Dokumenty należy składać w terminie rekrutacji, w dni robocze w godzinach 8:30- 15:30 w poniżej wskazanych punktach obsługi Uczestników.

Jednocześnie informujemy, że 13 marca 2020 r. o godz. 11:00 w Bytowie przy ul. Zaułek Drozdowy 2 odbędzie się SPOTKANIE INFORMACYJNE dla osób zainteresowanych udziałem w projekcie.

 

PUNKTY OBSŁUGI:

PCE „ Marmołowski”

Zaułek Drozdowy 2, 77-100 Bytów

----------------------------------------

Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości „STOLEM” w Lęborku

ul. Krzywoustego 1, 84-300 Lębork

----------------------------------------

Budynek Szkoły Branżowej w Kościerzynie

ul. Strzelecka 34, 83-400 Kościerzyna

Szczegółowe informacje nt. projektu dostępne są na stronie internetowej www.marmolowski.pl w zakładce Projekty unijne -> Dotacje na start. Informacje udzielamy również telefonicznie pod numerem: 730 000 528.

 
 
 
 
 
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij