Aktualności

Spotkanie informacyjne Słupsk

 

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 26 czerwca 2018 roku w Słupsku, w Słupskim Inkubatorze Technologicznym, przy ul. Portowej 13B.

W trakcie spotkania będą Państwo mieli możliwość dowiedzieć się o ułatwieniach dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu,zmianach w zakresie prawa podatkowego, a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm.

W spotkaniu udział weźmie Paweł Cybulski, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów, Piotr Muller, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Nina Dobrzyńska, Zastępca Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, gdzie eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich oraz Banku Gospodarstwa Krajowego będą do Państwa dyspozycji.

Zarejestruj się już dziś!

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie:www.prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl 

Serdecznie zapraszamy!

 
 
 
 
 
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Zapisz się do newslettera

wyślij

 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij